تعمیر ساید بای ساید بوش

نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید بوش

شماره تماس : 28111311_021

قبل از تعمیر مطالعه کنید

تعمیر ساید بای ساید بوش

تعمیر ساید بوش یکی از تخصصی ترین بخش ها می باشد. به همین دلیل پیشنهاد می شود که حتما برای تعمیرات یخچال ساید بوش خود، به جای معتبر و رسمی مراجعه نمایند؛ زیرا هم دستگاهتان از گارانتی خارج نمی شود و هم دارای خدمات پس از فروش می باشد.

نمایندگی تعمیر ساید بوش

نمایندگی تعمیر ساید بوش فقط مخصوص شهر تهران است و کلیه خدمات موجود در سایت، برای مشتریان حاضر در این استان می باشد. در صورتی که از سایر شهرها وارد سایت شده اید، باید به دنبال تعمیرگاه ساید بوش در شهر مورد نظر خودتان بگردید و با آن ها تماس حاصل نمایید.

تعمیرگاه مرکزی ساید بای ساید بوش

تعمیرگاه مرکزی ساید بای ساید بوش مزیت های بسیار زیادی برای مشتریان این برند دارد. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که فرق بین نمایندگی و تعمیرگاه مرکزی چیست؟ تعمیرگاه مرکزی از چند نمایندگی رسمی در مناطق مختلف تشکیل شده است هنگامی که شما با ما تماس میگیرید از نزدیک ترین مکان در کمتر از 2 ساعت به محل سکونتتان، بهترین متخصصین اعزام می شوند.

ساید بای ساید بوش
نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بوش در تهران

یخچال های ساید بای ساید بوش

یخچال های برند های گوناگون در سراسر دنیا از کیفیت های بسیار متفاوتی برخوردارند. همچنین نسبت به کیفیت، امکاناتشان هم تغییر می کند. اما در ساید بای ساید بوش اینگونه نیست. کیفیت تمامی یخچال های ساید بوش بسیار بالاست و همین عامل، دلیل فروش بسیار بالای آن در سراسر دنیا می باشد. یخچال های این برند آلمانی از تکنولوژی بالایی برخوردارند و توصیه می شود برای تعمیر و سرویسشان از متخصصین مجرب کمک بگیرید.

تعمیرات ساید بای ساید بوش

تعمیرات ساید بای ساید بوش یکی از تخصصی ترین کارها در حوزه لوازم خانگی می باشد. زیرا این لوازم خانگی بسیار حساس و با تکنولوژی های پیشرفته ساخته می شوند و فقط تعمیرکار های تخصصی توانایی سرویس آن را دارند. در نمایندگی تعمیرات بوش از تکنسین و تعمیرکاران بسیار مجرب که در همین نمایندگی دوره دیده اند استفاده می کنیم و اصلا جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

گارانتی خدمات تعمیرات ساید بوش در گلد سرویس

تمامی خدمات تعمیرات ساید بوش که در گلد سرویس ارائه می شود، دارای گارنتی و ضمانت نامه است. اگر ساید خود را از فروشگاه معتبر خریداری نموده باشید، همراه با محصول برای شما یک کارت ضمانتنامه یا همان گارانتی نیز در نظر گرفته می شود که می توانید برای مدت مشخصی از خدمات سرویس تعمیرگاه مجاز ساید بوش به صورت رایگان استفاده نمایید.

البته توجه داشته باشید که این ضمانتنامه، تنها زمانی دارای ارزش است که آن را از فروشگاه های معتبر گرفته باشید. اگر گارانتی داده شده مخصوص فروشگاه های متفرقه و یا مغازه دار باشد در این حالت در صورتی که تعمیر یخچال ساید برای شما انجام شود، مبلغ آن از شما دریافت خواهد شد.

خدمات پس از فروش ساید بای ساید بوش
علت خاموش روشن نشدن لامپ ساید بای ساید بوش

علت خاموش روشن نشدن لامپ ساید بوش

یکی از رایج ترین مشکلات به هنگام تعمیر ساید بوش، خاموش روشن نشدن لامپ آن است. این قضیه می تواند به خاطر مشکلات زیر به وجود آید.

1_سوختن لامپ ساید بوش

لامپ ساید بوش مانند لامپ منزلتان دارای طول عمر است. عمده ترین دلیلی که می تواند باعث خاموش روشن نشدن لامپ شود سوختگی لامپ آن است. این لامپ ها معمولا LED بوده و طول عمر بالایی دارند.

2_خرابی سوکت و سرپیچ لامپ ساید بای ساید بوش

اگر لامپ ساید شما سالم باشد علت خرابی آن عموما سوکت و سرپیچ لامپ است. علت خرابی آن ها رطوبت داخل یخچال می باشد.

3_خرابی میکروسوئیچ درب ساید

میکروسوئیچ درب ساید قطعه ای است که با باز و بسته شدن درب، مدار لامپ داخل آن را خاموش و روشن می کند. این قطعه دارای سوئیچیست که درون خود یک فنر را جا داده است. اگر میکروسوئیچ خراب باشد لامپ یا اصلا روشن نمی شود و یا همیشه روشن می ماند.

اگر هرکدام از این ایراد ها را داشته باشد می توانید با تعمیرکار یخچال بوش و یا تعمیرگاه نمایندگی ساید بوش در شهر تهران تماس بگیرید و مشکل را به راحتی با استفاده از متخصصین مجرب ما حل کنید.

ویژگی تعمیرکاران ساید بوش در تعمیرگاه مرکزی

گلد سرویس تعمیرکاران و سرویسکاران متخصص و مجرب با سابقه بالا را در اختیار دارد. آنها در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش تخصص بسیار بالایی داشته و به شما اطمینان می دهند که تنها از قطعات اصلی و اورجینال استفاده میکنند.

تعمیرگاه یخچال ساید بای ساید بوش، علت خرابی را شناسایی می کنند و تعمیرکاران مجرب ما با قطعات اورجینال مشکل را برطرف می کنند. پس اگر یخچال ساید بای ساید شما دچار مشکلی شد ، فقط کاقی است با ما تماس بگیرید. شما در هر نقطه از تهران که باشید، متخصص مربوطه از نزدیک ترین جا به محل سکونت شما اعزام می شود.

تمامی تعمیرکاران ساید بوش دارای مدارک رسمی تعمیرات از شرکت بوش هستند و تمامی خدمات شما را در کمترین زمان و بهترین کیفیت انجام خواهند داد.

چرا نمایندگی تعمیرات ساید باید ساید بوش در تهران

دیگر خدمات

تعمیرات ساید بای ساید بوش در منزل

تعمیر یخچال ساید بوش در منزل

یکی از مزایای خدمات تعمیرات یخچال ساید بوش در گلد سرویس ارسال متخصص به منزل و محل سکونت شما می باشد. دیگر لازم نیست آن را در خیابان های شلوغ تهران جا به جا کنید.

ما زحمت این کار را برایتان کم کردیم و شما می توانید در منزلتان بنشینید و با یک تماس، درخواست تعمیر یخچال ساید بوش و متخصص مربوطه در هر زمانی بدهید. تعمیرکاران ما در زمانی که شما معین کردید به محل سکونتتان مراجعه می کنند و مشکل شما را در همان جا در کمترین زمان بر طرف خواهند کرد.

خدمات تعمیرات ساید بوش در گلد سرویس

خدماتی که گلد سرویس برای تعمیرات ساید بای ساید بوش در نظر می گیرد، بسته به نیاز شما می تواند متفاوت باشد. اما به طور کلی، برخی از این خدمات عبارت اند از:

  • تعویض فن داخلی
  • تعویض کمپرسور
  • شارژ گاز یخچال
  • تعمیرات و تعویض یخساز ساید بوش
  • تعویض شیر برقی ساید بای ساید
  • شستشوی مدار گاز بوش
  • رگلاژ درب یخچال ساید
خدمات نمایندگی تعمیرات ساید بوش
ویژگی نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش

ویژگی نمایندگی تعمیرات ساید بوش

استفاده از نمایندگی تعمیرات ساید بوش ویژگی های مخصوص به خود را نسبت به سایر تعمیرگاه ها دارد که در ادامه چند نمونه از آن ها را بررسی خواهیم نمود:

هزینه کمتر: کلیه متخصصان حاضر در گلد سرویس، برای عیب یابی ساید شما از دستگاه های پیشرفته استفاده می کنند. با استفاده از این دستگاه ها، می توان ایراد را در کمترین زمان ممکن پیدا کرد و این مشکل را با کمترین هزینه و به صورت دقیق برطرف نمود. همچنین در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، قیمت قطعات توسط شرکت اصلی به صورت ثابت در نظر گرفته شده و با توجه به قیمت دلار محاسبه می‌شوند و حق گرفتن هیچ‌گونه مبلغ اضافه را ندارد.

استفاده از کارشناسان و تعمیرکاران با سابقه: کلیه افراد حاضر در گلد سرویس، دارای سابقه کار بالای ۱۲ سال می باشند. همچنین این افراد دارای قرارداد رسمی با شرکت هستند. توجه داشته باشید که تعمیرکاران ما کلیه دوره های مربوط به تعمیر انواع ساید بای ساید بوش را گذرانده اند و دارای تاییدیه های مخصوص این شرکت هستند.

شعب تعمیرات مختلف در تهران: ما در تمامی نقاط شهر تهران اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب، دارای شعب متعددی می باشیم و با توجه به آدرس شما، تعمیرکار از نزدیک ترین شعبه به محل شما اعزام خواهد شد.

شماره نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بوش در تهران

021-28111311

برای تماس با ما بر روی شماره بالا کلیک کنید.

نمایندگی های دیگر گلد سرویس