تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران

تعمیرگاه مرکزی و مجاز لباسشویی بوش 

شماره تماس نمایندگی

قبل از تعمیر مطالعه کنید

تعمیر لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش یکی از بهترینمحصولات این نمایندگی است که طرفداران زیادی در حوزه لوازم خانگی دارد. اما زمانی که لباسشویی خراب شود دو را پیش رو داریم. اول اینکه می توانیم با تعمیر ماشین لباسشویی بوش به دست تعمیرکار لباسشویی مشکل را حل کنیم. یا اینکه یک دستگاه دیگر دیگر خریداری کنیم. ابلتع که راه اول خیلی به صرفه تر است. اما به شرط اینکه به دست تعمیرگاه مجاز لباسشویی بوش انجام شود.

لباسشویی بوش
نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تهران

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تهران

زمانی که لباسشویی شما دچار عیب و ایراد می‌شود و نمی‌تواند مانند روز اول کار کند، اولین فکری که در ذهن شما می رسد این است چه کسی می تواند این مشکل را برطرف نماید. تعمیرات لباسشویی بوش از ریسک بسیار بالایی برخوردار است و در صورتی که مشکلات به درستی برطرف نشوند، می توانند هزینه های بسیار سنگینی بر روی دوش شما بگذارند. اینجاست که نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی با استفاده از متخصصان تعلیم دیده و دوره گذرانده از شرکت بوش، می تواند به کمک شما بیایند. جهت استفاده از این افراد متخصص، تنها کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ویژگی های تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی بوش

  • تمام تعمیرکاران لباسشویی بوش که در این نمایندگی کار می کنند دارای بیش از 5 سال سابقه هستند و دارای مدارک رسمی تعمیرات لباسشویی از شرکت بوش می باشند.
  • استفاده از قطعات یدکی اورجینال در تعمیرات ماشین لباسشویی بوش. نمایندگی های رسمی بوش تنها اجازه استفاده از قطعات اصلی و اورجینال را دارند . تمامی قطعات هم دارای گارانتی هستند.
  • تمامی تعمیرات هایی که متخصصین و تکنیسن های  بوش انجام می دهند دارای خدمات پس از فروش و گارانتی می باشد.
  • ارسال و اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش به محل سکونت و منزل شما در هر زمانی که بخواهید.

تعمیرکار لباسشویی بوش در تهران

نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران با استخدام برترین تعمیرکار های لباسشویی بوش و دوره دیده در شرکت بوش به شما اطمینان می دهد که بهترین تعمیرات لباسشویی را در کمترین زمان خواهید داشت. تکنسین لباسشویی باید دارای مهارت بالایی باشد چراکه در غیر این صورت تعمیرات شما ساعت ها طول خواهد کشید و ممکن است قطعات دیگر هم دچار خرابی شوند.

خدمات پس از فروش نمایندگی ماشین لباسشویی بوش

تمامی تعمیرات های ماشین لباسشویی بوش دارای خدمات پس از فروش می باشند. دلیل اینکار تخصص بالای تعمیرکاران ما و استفاده از قطعات اورجینال برای این کار می باشد. برای همین می توانید با خیالی آسوده تعمیر ماشین لباسشویی بوشتان را به نمایندگی رسمی بوش بسپارید.

اول تعمیر بعد تعویض

تعمیرکاران ما برای پایین آوردن هزینه های شما عزیزان در ابتدا سعی بر تعمیر آن قطعه ماشین لباسشویی بوش که خراب شده است می کنند. اگر آن قطعه به هیچ عنوان قابل تعمیر نبود سپس با نظر شما قطعه مورد نظر را تعویض می کنند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تهران
نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در منزل

دیگر لازم نیست برای تعیمر ماشین لباسشوییتان مجبور به حمل و نقل آن در خیابان های شلوغ شهر تهران باشید. نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش با اعزام تعمیرکار به منزل و محل سکونت شما این کار را برایتان آسان کرده است. همچنین دیگر لازم نیست ساعت ها و روز ها منتظر تعمیر لباسشوییتان در نمایندگی ها باشید. تعمیرکاران نمایندگی بوش این کار را در کمترین زمان در منزلتان انجام خواهند داد.

لباسشویی بوش

اگر ماشین لباسشویی بوش شما دچار مشکل شده است، نگران نباشید؛ تنها کافی است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات در تهران ، شما را در تعمیر لوازم خانگی مورد نظرتان راهنمایی نمایند. ما به عنوان نمایندگی تعمیرات بوش در تهران، در ۲۴ ساعت شبانه روز و در ۷ روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشیم. با توجه به اینکه لباسشویی های شرکت بوش دارای فناوری های پیشرفته می باشد، به همین دلیل برای عیب‌یابی و پیدا کردن قطعات ناسالم، نیاز به استفاده از دستگاه های مخصوص می باشد.

مزایای نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی بوش

مهم ترین مزیت استفاده از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در اختیار داشتن بهترین متخصصین و خدمات پس از فروش تعمیرات می باشد. اگر شما ماشین لباسشویی بوشتان را به تازگی از نمایندگی های رسمی خریداری نموده اید قطعا درای کارانتی می باشد. ما در نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش خدمات پس از فروش اجناس دارای گارانتی را انجام می دهیم و با استفاده از قطعات اورجینال ه شما گارانتی و خدکات پس از فروش می دهیم.

مشکلات رایج لباسشویی بوش

لباسشویی های بوش از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند؛ اما ممکن است به دلایل مختلف این محصولات نیز دچار مشکل شوند. بیشتر افرادی که با نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تهران تماس می‌گیرند، دارای مشکلاتی هستند که چند نمونه از آن ها را در ادامه برای شما عزیزان بررسی خواهیم نمود:

ماشین لباسشویی روشن نمی شود: این مورد ممکن است به دلایل مختلفی  به وجود آید. ابتدا پریز برق را بررسی نمایید تا مطمئن شوید برق به درستی وارد ماشین لباسشویی شما می‌شود. در صورتی که پریز دچار مشکل نشده باشد و برق در ماشین لباسشویی جریان داشته باشد، این مشکل می تواند به دلیل سوختن برد ماشین لباسشویی و یا به وجود آمدن مشکلی در موتور ماشین لباسشویی رخ داده باشد.

 تعمیرکار با استفاده از دستگاه مخصوص می تواند سیستم برق لباسشویی شما و همچنین برد به کار رفته در داخل آن را مورد بررسی قرار دهد.

ماشین لباسشویی سر و صدای زیادی دارد: ابتدا بررسی کنید که پایه های ماشین لباسشویی به درستی تراز هستند. در صورتی که پایه ها تراز نباشند، ممکن است سر و صدای زیادی از ماشین لباسشویی بلند شود. همچنین دلیل دیگری که می‌تواند باعث به وجود آمدن این مشکل شود، خرابی دیگ و یا بلبرینگهای ماشین لباسشویی می باشد که این مورد نیز باید توسط تعمیرکار لباسشویی بوش بررسی شود.

ماشین لباسشویی با آب پر نمیشود: این مشکل می تواند به دلیل گرفتگی لوله های آب ماشین لباسشویی به وجود بیاید. همچنین دلیل دیگری که می تواند باعث بروز این مشکل شود خرابی پمپ آب ماشین لباسشویی می باشد.

در صورتی که شما نیز دچار مشکلات بالا شدید و یا هر مشکل دیگری در رابطه با ماشین لباسشویی بوش خود دارید، می توانید با شماره های درون سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در تیم پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش شما را راهنمایی نمایند.

مشکلات رایج لباسشویی بوش
چرا باید لباسشویی بوش خود را جرم گیری و رسوب زدایی کنیم؟

چرا باید لباسشویی بوش خود را جرم گیری و رسوب زدایی کنیم؟

جرم و رسوب تولید شده در اثر شستشو در ماشین لباسشویی بوش پس از در دیگ لباسشویی و لاستیک دور در به وجود می آید. تنها راه جلوگیری از این مسئله، جرم گیری و رسوب گیری در هر دوماه می باشد.

همچنین علاوه بر رسوب در داخل لباسشویی انواع باکتری و قارچ هم به وجود می آید. اگر ماشین لباسشویی بوش خود را جرم گیری و رسوب زدایی نکنید باعث ایجاد بیماری های پوستی می شود. متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات تعمیر لباسشویی بوش در تهران را برای شما عزیزان انجام می دهند.

از کجا بفهمیم کی زمان جرم گیری و رسوب زدایی لباسشویی بوش است؟

زمانی که بوی نامطبوعی را از داخل لباسشویی احساس کردید. زمانی که کثیفی لباس ها در داخل ماشین لباسشویی باقی می ماند باعث ایجاد این بوی ناخوشایند می شود. همچنین اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی بوش به خوبی لباس ها را شستشو نمی کند و لباس ها پس از شستشو هنور چرک مرده اند نشانه دیگریست که دیگر زمان جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشوییتان رسیده.

از کجا بفهمیم کی زمان جرم گیری و رسوب زدایی لباسشویی بوش است؟
چگونه از ماشین لباسشویی بوش استفاده کنیم؟
چگونه از ماشین لباسشویی بوش استفاده کنیم؟

قبل از اینکه از لباسشویی بوش خود استفاده کنید حتما از نصب اصولی آن اطمینان نمایید. با صرف نظر از مدل ماشین مدل آن،  روش استفاده از ماشین های لباسشویی بوش در 5 مرحله خلاصه می شود.

  • ابتدا ماشین لباسشویی را با فشار دادن دکمه on یا start یا power روشن نمایید. پس از فشار دادن دکمه، نمایشگر لباسشویی روشن می شود.
  • لباس ها را داخل لباسشویی لباسشئیی بئش خود قرار دهید. دقت داشته باشید که بیش از حد لباس داخلش قرار ندهید.
  • در این مرحله به اندازه مورد نیاز برای شستشوی لباس ها و میزان کثیفیشان  داخل ماشین لباسشویی بوش پودر بریزید. هنگامی که جاپودری لباسشویی بوش را بیرون بکشید؛ بخش هایی را داخل آن مشاهده می کنید. برای شستشوی اصلی در قسمت مرکزی که از بقیه بزرگتر است پودر بریزید. اما اگر می خواهید از مایع نرم کننده استفاده کنید باید به مقدار مورد نیاز داخل هر بخش مایع بریزید.
مراحل استفاده از ماشین لباسشویی بوش
مراحل استفاده از ماشین لباسشویی بوش
  • در چهارمین مرحله بعد از اینکه محفظه جا پودری لباسشویی را بستید باید برنامه شستشوی مناسب با میزان لباس و کثیفیشان را انتخاب کنید. پس از آن می توانید با استفاده از گزینه های دیگر تنظیمات دیگری را برای شستشوی لباس هایتان انتخاب کنید.
  • در مرحله آخر با فشار دادن دکمه start ماشین لباسشویی بوش خود را راه بی اندازید.

شماره نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تهران

021-28111311

برای تماس با تعمیرگاه مجاز لباسشویی بوش بر روی شماره بالا کلیک کنید.

خدمات دیگر

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش

تعمیر ساید بای ساید بوش

نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش

تعمیر جاروبرقی بوش

نمایندگی های دیگر گلد سرویس

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک
نمایندگی تعمیرات فریجیدر