نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران

تعمیرگاه مرکزی و مجاز لوازم خانگی فریجیدر

شماره تماس نمایندگی: 28111311_021

به دنبال تعمیر کدام یک از محصولات نمایندگی فریجیدر هستید؟

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

تعمیر یخچال فریجیدر

نمایندگی فریجیدر

لوازم خانگی فریجیدر جزو محبوب ترین لوازم خانگی در سراسر دنیا می باشد. اما هرچقدر هم که یک وسیله با کیفیت باشد، پس از مدتی دچار خرابی و نقص می شود. به همین دلیل نمایندگی فریجیدر در سراسر دنیا تاسیس شده است. این نمایندگی ها وظیفه تعمیر لوازم خانگی همین کمپانی را دارند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با خدمات این تعمیرگاه آشنا شوید.

نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران

نمایندگی گلد سرویس مفتخریم که به عنوان نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران ، شما عزیزان را در تعمیر قطعات مختلف انواع لوازم خانگی ساخت شرکت فریجیدر راهنمایی و همراهی نماییم و شما میتوانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و در ۷ روز هفته با تعمیرگاه مجاز فریجیدر تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در مورد اعزام متخصصان تعمیرات به محل راهنمایی نمایند. توجه داشته باشید که این سایت متعلق به فریجیدر در تهران است و برای سایر نمایندگی ها در شهرهای دیگر ایران می توانید با نمایندگی های دیگر تماس حاصل نمایید.

شرکت فریجیدر

شرکت فریجیدر یکی از تولید کنندگان برتر لوازم خانگی در دنیا است که کار خودش را در سال ۱۹۱۶ آغاز نمود. فریجیدر در سال ۱۹۱۸ توسط شرکت جنرال موتورز خریداری شد و تا سال ۱۹۷۹ بخشی از شرکت جنرال موتورز شناخته می شد. تا زمانی که در سال ۱۹۸۶ شرکت الکترولوکس سوئد این شرکت را خریداری نمود و تا به امروز فریجیدر زیر مجموعه شرکت الکترولوکس سوئد می باشد.

نمایندگی تعمیرات فریجیدر

ویژگی های تعمیرگاه مرکزی فریجیدر

تفاوت اصلی تعمیرکاران فریجیدر با سایر افراد تعمیرکار این است که کلیه متخصصان ما با نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران قرارداد رسمی دارند و کلیه دوره های مربوط به تعمیر وسایل خانگی مختلف برند فریجیدر را گذرانده و از شرکت اصلی این برند تاییدیه های مربوط به تعمیر انواع لوازم خانگی را گرفته اند.

همچنین این نمایندگی، دارای شعب مختلفی در تمام نواحی تهران می باشد و کارشناسان از نزدیکترین نقاط به محل شما اعزام خواهند شد.

تعمیر لوازم خانگی فریجیدر در محل

یکی از عمده ترین مشکلاتی که برای افرادی که به دنبال نمایندگی رسمی فریجیدر در تهران بودن، حمل و نقل لوازم خانگیشان تا تعمیرگاه بود. آن ها باید پس از مراجعت به تعمیرگاه مرکزی فریجیدر در تهران چند روز صبر می کردند تا لوازم خانگیشان تعمیر شود. اما ما این مشکل را حل کردیم. شمال می توانید از سرویس تعمیرات فریجیدر در محل بهره مند شوید. برای این کار تنها کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و پس از مشاوره رایگان، روز و ساعت اعزام تعمیرکار به منزل را تعیین نمایید.

سرویس لوازم خانگی فریجیدر

یکی از ویژگی های این تعمیرگاه مرکزی فریجیدر، سرویس لوازم خانگی می باشد. سرویس لوازم خانگی فریجیدر از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا موجب میشود که دستگاهتان به زودی دچار خرابی و مشکل نشود. به همین دلیل ما خدمات سرویس را به نمایندگی اضافه کردیم.

نمایندگی رسمی فریجیدر

مجاز بود و رسمی بود نمایندگی فریجیدر بسیار مهم است. چرا که اگر به لوازمتان را به نمایندگی های غیر معتبر ببرید ممکن است به زودی دچار نقص و ایراد شود. به همین دلیل، پیشنهاد ما به شما نمایندگی رسمی فریجیدر می باشد که تمامی خدمات را با گارانتی انجام می دهد.

هزینه تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر

به دلیل نوسانات بازار، هزینه های تعمیرات و قطعات لوازم خانگی، همواره در حال تغییر می باشد. اما یکی از مزیت های نمایندگی های فریجیدر این است که از قطعات اورجینال استفاده می کنند و بنابر هزینه هایی که از طرف اصناف نمایندگی فریجیدر ابلاغ می شود، ثابت می باشد و با پایین ترین قیمت، تمامی خدمات صورت می گیرد.

تعمیر قطعات فریجیدر

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که با توجه به سیاست های اتخاذ شده توسط برند فریجیدر، کلیه قطعاتی که در لوازم خانگی این برند خراب شده باشند، نمایندگی تعمیرات حق تعمیر این قطعات را ندارد و باید این قطعات به صورت کامل با قطعات اورجینال و نو جایگزین شوند.

 همچنین قطعه ی تعویض شده نیز برای کارخانه ارسال شود تا مشکل به وجود آمده بررسی شود و برای محصولات بعدی اصلاحات لازم صورت بگیرد.

توجه داشته باشید کلیه تعمیراتی که توسط تیم تعمیرات ما انجام می شود به صورت تضمینی بوده و تعمیرکار موظف است تا محصول مورد نظر را به صورت سالم تحویل مشتری نماید.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات فریجیدر

در صورتی که شما محصول اورجینال فریجیدر را خریداری نمایید، هنگام خرید محصول به شما کارت گارانتی داده می شود که این کارت مخصوص نمایندگی تعمیر این برند می باشد و شما می توانید تا مدت مشخصی از خدمات پس از فروش آن استفاده نمایید.

 البته به این نکته توجه داشته باشید که خدمات پس از فروش تنها شامل گارانتی های اصلی این شرکت می شوند و در صورتی که گارانتی توسط فروشنده ای از جای دیگر داده شده باشد و یا فروشگاه های مختلف خودشان محصول مورد نظر شما را گارانتی کرده باشند، این مورد شامل خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیر لوازم فریجیدر نمی شود و شما برای تعمیر لوازم منزل خودتان باید هزینه ی تعویض، تعمیرات و نصب قطعات را به صورت جداگانه پرداخت نمایید.

جهت هماهنگی برای تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را به طور کامل راهنمایی نمایند.

شماره نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران

021-28111311

برای تماس با تعمیرگاه مجاز فریجیدر بر روی شماره بالا کلیک کنید.