نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر

تعمیرگاه مرکزی و مجاز یخچال فریجیدر

شماره تماس : 28111311_021

قبل از تعمیر مطالعه کنید

تعمیر یخچال فریجیدر

کلیه تعمیرکاران شرکت، دارای قرارداد رسمی با نمایندگی هستند و این افراد، با سابقه بالای ۱۰ سال در تعمیر انواع یخچال فریجیدر، می توانند به صورت تخصصی محصول مورد نظر شما را بررسی و تعمیر نمایند. همچنین تعمیرکاران موجود در نمایندگی فریجیدر، دارای تاییدیه های مربوط به گذراندن دوره های تعمیر یخچال فریجیدر از شرکت اصلی هستند و کلیه دوره های مربوط به این محصول را به طور کامل گذرانده اند.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر در تهران

اگر شما عزیزان ساکن تهران هستید می توانید از تعمیرگاه مرکزی یخچال فریجیدر در تهران بهره مند شوید. تمامی تعمیرکاران این نمایندگی دارای مدارک رسمی از شرکت فریجیدر می باشند و تعمیرات شما را در کمترین زمان و با پایین ترین قیمت انجام می دهند.

تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر در محل

یکی از مزیت های بسیار مهم نمایندگی یخچال فریجیدر، تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر در محل و منزل می باشد. شما می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با نمایندگی تماس بگیرید و پس از مشاوره رایگان، در هر زمان و مکانی که می خواهید درخواست اعزام تعمیرکار دهید.

سرویس یخچال فریجیدر

یکی از مهم ترین خدماتی که در نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر ارائه می شود، سرویس یخچال فریجیدر می باشد. سرویس کردن یخچال فریزر برای جلوگیری از مشکلات و خرابی های احتمالی صورت می گیرد. این سرویس کمک می کند تا قطعات یخچالتان مورد بررسی قرار بگیرند و در صورت وجود مشکل به سرعت تعمیر شوند تا به قطعات دیگر آسیب نرساند.

یخچال فریجیدر

اولین محصولاتی که توسط برند فریجیدر تولید و روانه ی بازار شدند، یخچال های این شرکت بودند. در اصل، فریجیدر کار خودش را با تولید یخچال شروع کرد و بعد از مدتی ساید بای ساید و سایر لوازم خانگی را نیز تولید نمود. در صورتی که شما نیز یخچال فریجیدر دارید و این محصول دچار مشکل شده است و به تعمیر نیاز دارد، نگران نباشید. چراکه ما به عنوان نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران اینجا هستیم تا شما را در برطرف کردن مشکل یخچالتان، به صورت کامل راهنمایی نماییم. البته توجه داشته باشید این نمایندگی مخصوص شرکت فریجیدر است و در صورتی که در سایر شهرهای ایران ساکن هستید، باید با نمایندگی های دیگر تماس حاصل نمایید.

مشکلات رایج در یخچال های فریجیدر

البته که یخچال های فریجیدر از کیفیت بالایی برخوردار هستند اما ممکن است این محصولات نیز مانند هر وسیله ی برقی دیگری دچار مشکل شوند. در این بخش، قصد داریم به چندین نمونه از مشکلات رایجی که افراد در تماس با نمایندگی بیان می کنند اشاره نماییم:

برق داشتن بدنه ی یخچال

 در صورتی که سیم کشی های یخچال و یا قطعه ی خاصی از یخچال فریجیدر شما دچار مشکل شده باشد، ممکن است بدنه ی یخچال دارای برق باشد. البته این برق خیلی زیاد نیست و با دست زدن دچار برق گرفتی نخواهید شد و فقط کمی آن را احساس خواهید نمود که این مورد می تواند توسط تعمیرکاران به سرعت برطرف شود.

گرم شدن یخچال

 اگر لوله های گاز به کار رفته داخل یخچال دچار گرفتگی و یا سوراخ شده باشند، گاز یخچال به درستی در تمام یخچال پخش نخواهد شد و داخل یخچال هوای گرم خواهد داشت که این مورد می تواند باعث فاسد شدن مواد غذایی داخل یخچال شود.

سروصدای زیاد یخچال

مشکل رایجی که ممکن است برای یخچال های مختلف فریجیدر پیش بیاید، سروصدای زیاد این یخچال ها است. این مورد می تواند به دلیل خراب شدن فن و یا گیر کردن فن یخچال به قطعه ی دیگری رخ دهد که این مورد نیز باید توسط تعمیرکار یخچال فریجیدر بررسی و برطرف شود.

کار نکردن موتور یخچال

 موتورهای بکار رفته در انواع یخچال های فریجیدر بسیار قوی هستند و می توانند سالیان سال بدون هیچ مشکلی برای شما کار کنند، اما ممکن است در اثر ریختن آب روی موتور، کم و زیاد شدن ولتاژ برق و … این موتورها دچار آسیب شوند. در صورتی که موتور یخچال دچار مشکل شود، کار سخت خواهد بود و هزینه ی تعویض این قطعه کمی زیاد خواهد شد.

 با توجه به اینکه موتورهای ساخته شده توسط این شرکت به صورت ارجینال هستند، بنابراین این قطعه باید توسط متخصصان باز و تعویض گردد تا شامل گارانتی تعویض شود.

شماره نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر

021-28111311

برای تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال فریجیدر بر روی شماره بالا کلیک کنید.

خدمات دیگر

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

نمایندگی های دیگر گلد سرویس

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک
نمایندگی تعمیرات بوش