تعمیر یخچال جنرال الکتریک 

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تهران

شماره تماس : 28111311_021

قبل از تعمیر مطالعه کنید

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

خرابی یخچال یکی از بزرگترین مشکلاتی است که در هر خانه ای به وجود می آید. اگر به دنبال تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود هستید، می توانید با ما تماس بگیرید. گلد سرویس به نوان نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک در تهران، بهترین تعمیرکارها را برای شما اعزام خواهد کرد. تعمیرات یخچال فریزر را نمی توان به هر تعمیرکار و تکنسین متفرقه ای داد. چرا که از قطعات اورجینال استفاده نمی کنند و دارای خدمات پس از فروش نیستند. یعنی اگر بعد از تعمیر و تسویه حساب آن قطعه دچار مشکل شود و یا به علت تعمیر ناشیانه، قطعه دیگری هم خراب شود دستمان به هیچ جایی بند نیست.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک
تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تهران

یخچال فریزر جنرال الکتریک به عنوان یکی از بهترین محصولات این برند عالی آمریکایی در بیشتر کشور ها صادر می شود. دلیل این محبوبیت کیفیت بالا و عمر زیاد این یخچال ها می باشد. زمانی که یخچال شما دچار مشکل می شود نسبت به هزینه ها، خرید یکی دیگر آن ها زیاد به صرفه نیست. در اینجا بهترین راه حل تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تهران به دست تعمیرکاران نمایندگی رسمی این برند پرطرفدار می باشد.

دیگر دورانی که برای تعمیر یک یخچال فریزر مجبور بودید تا تعمیرگاه های سطح شهر زحمت حمل و نقل آن را بکشید و چند روزی صبر کنید تا تعمیر شود به اتمام رسیده است. شمت می توانید با استفاده از شماره های داخل سایت بهترین تعمیرکاران و تکنسین های تعمیر و سرویس یخچال جنرال الکتریک را در هر زمانی که بخواهید در محل سکونتتان در اختیار داشته باشید.

مراحل درخواست سرویسکار و تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک

1

تماس با نمایندگی

2

مشاوره رایگان تعمیر

3

تعیین زمان اعزام تعمیرکار

4

اعزام تعمیرکار و تعمیر لوازم

خدمات دیگر

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

اگر یخچال شما دچار مشکل شده است نگران نباشید؛ ما به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران در کمترین زمان ممکن با استفاده از تعمیرکاران و متخصصان رسمی شرکت، یخچال شما را تعمیر خواهیم کرد. کلیه متخصصان، دوره های کمپانی را در شرکت اصلی گذرانده اند و تاییدیه تعمیرات انواع یخچال جنرال را گرفته اند. بنابراین، شما می توانید با خیال راحت تعمیر محصول مورد نظر خودتان را به این شرکت واگذار نمایید.

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران
تعویض قطعات جنرال الکتریک

تعویض قطعات یخچال جنرال الکتریک

با توجه به سیاست های شرکت جنرال الکتریک، در صورتی که قطعات یخچال شما دچار مشکل شده باشد و قطعه ی مورد نظر آسیب جدی دیده باشد، باید این قطعه تعویض شود و قطعات ارجینال و نو جایگزین قطعات خراب شوند. همچنین قطعه تعویض شده نیز برای شرکت ارسال می شود تا بررسی های لازم بر روی این قطعه صورت بگیرد.

 ما در نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک در تهران، اجازه ی تعمیر قطعات آسیب دیده را نداریم و باید محصول را تعویض نماییم. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که قیمت قطعات مختلف یخچال جنرال الکتریک مانند فن، برد و … توسط شرکت تعیین می شوند و با توجه به قیمت دلار محاسبه خواهند شد و مبلغی اضافه تر از قیمت اصلی قطعات از شما گرفته نخواهد شد.

تعمیرگاه مرکزی یخچال جنرال الکتریک

تعمیرگاه مرکزی یخچال جنرال الکتریک بصورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده ی سرویس دهی به شما عزیزان است و شما می توانید در کمترین زمان ممکن، مشکل لوازم خانگی خودتان را توسط تیم ما با کمترین هزینه برطرف نمایید.

همچنین دیگر لازم نیست تا زحمت جا به جایی و انتقال یخچال  خراب خود را تا نمایندگی بکشید. تنها کافیست تا با ما تماس بگیرید تا ما بهترین تکنسین های خود را براتان اعزام کنیم.

ضمانت و خدمات پس از فروش یخچال فریزر جنرال الکتریک

گلد سرویس به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی بوش، از قطعات اصل و دارای گارانتی برای تعمیر و سرویس یخچال شما استفاده خواهد کرد. همچنین تمامی سرویس ها و تعمیرات ما دارای خدمات پس از فروش هستند و پس از تعمیر اگر دچار اشکال شود ما آن اشکال را بریتان رفع خواهیم کرد.

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک 24 ساعته

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شمال، غرب، جنوب و شرق تهران

یکی از مشکلاتی که در تهران وجود دارد، کمبود نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک می باشد. ما در نمایندگی جنرال الکتریک این مشکل را برای شما عزیزان حل کرده ایم. تعمیرکاران ما در تعمیرگاه جنرال الکتریک در شمال، شرق، جنوب و غرب تهران، در کمترین زمان ممکن به محل سکونتتان اعزام می شوند و تعمیرات شما را در همان جا انجام خواهند داد.

ویژگی های نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

ویژگی های نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

استفاده از کارشناسان تایید شده توسط این شرکت مزایای مختلفی دارد؛ در زیر به چند نمونه از آنها اشاره کرده و به طور خلاصه بررسی نموده ایم:

کاهش هزینه تعمیرات

با توجه به اینکه متخصصان با استفاده از دستگاه های مخصوص به صورت دقیق تشخیص خواهند داد که کدام بخش از یخچال شما دچار مشکل شده است، می توانند مشکل را به صورت کامل برطرف کنند و دیگر نیاز به صرف زمان و هزینه های اضافه بابت تشخیص اشتباه نیست. همچنین کلیه لوازم، توسط شرکت قیمت گذاری شده اند و با توجه به نمایندگی بودن، می توانید لوازم را با کمترین قیمت موجود در بازار تهیه نمایید.

اعزام نزدیکترین کارشناس

این نمایندگی در تمام نقاط تهران دارای نمایندگی های مختلف است و با توجه به محل سکونت شما، نزدیکترین کارشناس در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهد شد.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل

شما به راحتی می توانید در خانه تان بنشینید و با ما تماس بگیرید. در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان و تعمیرکاران ما در منزل شما حاضر می شوند و تعمیرات شما را انجام خواهند داد. یکی از مزیت های تعمیر یخچال در منزل این است که دیگر لازم نیست وقت بسیار زیادی برای حمل و نقل و تعمیرات در نمایندگی ها بگذرانید. به راحتی می توانید با یک تماس، تعمیر یخچالتان انجام دهید.

نمایندگی های دیگر گلد سرویس

نمایندگی کدام مدل های این یخچال را تعمیر می کند؟

تعمیرکاران تعمیرگاه مرکزی نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک تمامی مدل های جدید و قدیمی یخچال های این برند محبوب آمریکایی را تعمیر می کند.

  • فرنچ در (مدل درب فرانسوی)
  • فریزر بالا
  • فریزر پایین
  • معمولی تک درب

هزینه تعمیرات چگونه می باشد؟

زمانی  که تعمیرکار یخچال فریزر جنرال الکتریک از نمایندگی به منزل شما اعزام می شود در مرحله اول مشکل را پیدا کرده و به شما می گوید که کدام قطعه دچار ایراد شده است. سپس هزینه تعمیر یه شما گفته می شود و در صورت تمایل، یخچالتان را در منزلتتان در کمترین زمان تعمیر خواهیم کرد. دقت داشته باشید که ما به دلیل اینکه نمایندگی رسمی و مرکزی هستیم پایین ترین قیمت بازار را خدمتتان اعلام می کنیم و فقط اجازه استفاده از قطعات اورجینال را داریم.

مدل های تعمیر یخچال جنرال الکتریک
چند مشکل رایج در یخچال جنرال الکتریک

چند مشکل رایج در یخچال جنرال الکتریک

بیشتر مشتریان برای تعمیر کردن یخچال جنرال الکتریک در تهران دارای مشکلات زیر هستند و برای رفع آنها با ما تماس می گیرند. البته شرکت جنرال سعی کرده است که این موارد را برای محصولات جدید این شرکت برطرف نماید. برخی از این مشکلات عبارت اند از:

  • موتور یخچال جنرال الکتریک کار نمیکند
  • دیواره های یخچال برق دارند
  • یخ ساز یخچال کار نمیکند
  • در یخچال در هنگام باز و بسته کردن صدا می دهد
  • هوای داخل یخچال گرم شده است و تغییر دما برروی یخچال اعمال نخواهد شد

اگر شما هم دارای این مشکلات هستید، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا این مشکلات را به بهترین شکل ممکن برای شما عزیزان برطرف نماییم.

شماره نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران

021-28111311

برای تماس با تعمیرگاه بر روی شماره بالا کلیک کنید.