نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در تهران

تعمیرگاه مرکزی لوازم خانگی جنرال الکتریک

شماره تماس نمایندگی

به دنبال تعمیر کدام یک از محصولات نمایندگی جنرال الکتریک هستید؟

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در تهران

نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی جنرال الکتریک به عنوان یکی از بهترین نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی در دنیا شناخته شده است. این نمایندگی لوازم خانگی جنرال الکتریک شما را در کمترین زمان، پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت تعمیر می کنند. تمامی تعمیرکارانی که در نمایندگی رسمی جنرال الکتریک مشغول به کار هستند دارای مدارک رسمی از این کمپانی می باشند. ا

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در تهران

گلد سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در تهران و با سابقه کار حدود ۸ سال در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک، بصورت تخصصی در ۲۴ ساعت شبانه روز و در تمام ۷ روز هفته پاسخگوی نیازهای شما عزیزان می باشد. توجه داشته باشید که این سایت نمایندگی لوازم خانگی جنرال الکتریک می باشد و نه فروش آن. شما برای خرید محصولات، باید به نمایندگی های فروش مراجعه نمایید.

خدمات پس از فروش تعمیرات نمایندگی جنرال الکتریک تهران

درصورتی که شما محصولات شرکت را از نمایندگی های مجاز خریداری کرده باشید، این محصولات شامل گارانتی خواهند شد و برای مدت مشخصی شما میتوانید از سرویس های تعمیرات و تعویض به صورت رایگان استفاده نمایید، البته در زمان خرید محصولات به این نکته توجه داشته باشید که گارانتی مربوط به نمایندگی رسمی جنرال الکتریک باشد و توسط خود فروشگاه گارانتی نشده باشد زیرا در این حالت محصول شما شامل خدمات پس از فروش نمایندگی جنرال الکتریک نخواهد شد و باید مبلغ تعمیرات را بپردازید.

ویژگی های نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز تعمیرات جنرال الکتریک نسبت به تعمیرگاه های دیگر از وژیگی های برجسته و مزیت های بسیار بیشتری برخوردار است که در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

تعمیرات در محل

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که یکی از لوازم خانگیتان دچار مشکل شده باشد و مجبور شده باشید که آن را بر روی یک ماشین باربری قرار دهید و به نمایندگی تعمیرات ببرید. این کار در خیابان های شلوغ تهران کاری بسیار طاقت فرسا می باشد. به همین دلیل ما خدمات تعمیرات جنرال الکتریک در محل را راه اندازی کردیم پس از تماس با ما در هر زمان و مکانی که اراده کنید می توانید بهترین تعمیرکاران را در اختیار داشته باشید.

قطعات اورجینال

استفاده از لوازم و قطعات اورجینال برای تعمیرات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا اگر از لوازم فیک استفاده شود به زودی دچار خرابی و مشکل خواهد شد.

تعمیرکاران مجرب

بسیاری از تعیمرکارانی که در تعمیرگاه های مختلف کار می کنند به صورت تجربی یاد گرفته اند و شاید حتی تجارب کافی برای تعمیرات های تخصصی جنرال الکتریک نداشته باشند. اما همه تعمیرکاران جنرال الکتریک در تعمیرگاه مرکزی جنرال  دارای مدارک رسمی می باشند و حداقل دارای 5 سال سابقه فعالیت در این حوزه می باشند.

خدمات پس از فروش نمایندگی جنرال الکتریک
روند هماهنگی تعمیرات نمایندگی جنرال الکتریک

روند هماهنگی با تعمیرگاه مرکزی جنرال الکتریک

در صورتی که لوازم خانگی شما نیاز به تعمیرات دارد برای تماس با نمایندگی می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام به تماس با کارشناسان پشتیبانی نمایید و با ذکر آدرس محل، بازه ی زمانی که تعمیرکار برای شما اعزام می شود را دریافت نمایید. توجه داشته باشید که تعمیرکاران قبل از رسیدن به محل شما برای هماهنگی بیشتر تماس خواهند گرفت، بنابراین در بازه ی زمانی گفته شده حتماً در محل حضور داشته باشید.

تفاوت ما با سایر نمایندگی های جنرال الکتریک

توجه داشته باشید که ما تنها نمایندگی رسمی جنرال الکتریک هستیم و شما با خیال راحت می توانید محصولات خود را برای تعمیر به دست کارشناسان ما بسپارید. همچنین توجه داشته باشید که کلیه خدمات ما به صورت تضمینی می باشد و کلیه قطعاتی که برای شما تعویض می شوند اورجینال بوده و از نظر کیفیت کاملاً تضمین شده هستند. همچنین ما در ۴ نقطه ی تهران نمایندگی تعمیرات متفاوت داریم که با توجه به موقعیت مکانی شما، تعمیرکار از نزدیکترین نقطه برای شما ارسال خواهد شد.

نمایندگی جنرال الکتریک

نحوه ی تسویه حساب با نمایندگی رسمی تعمیرات جنرال الکتریک

بعد از اعزام کارشناس به محل و بررسی مشکلات شما، در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد فاکتور برای شما صادر خواهد شد و شما می توانید طبق فاکتور صادر شده مبلغ را یا به حساب شرکت واریز نمایید و یا وجه مورد نظر را به تعمیرکاران پرداخت نمایید، کلیه تعمیرکاران شرکت به صورت رسمی استخدام شده اند و از تمامی نظرات تایید شده و دارای مدارک معتبر هستند.

همچنین تعمیرکاران موجود در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک ، دارای تاییدیه تعمیرات از شرکت اصلی هستند و تمامی دوره های تعمیر لوازم جنرال الکتریک را در شرکت آمریکایی گذرانده اند.

نحوه تسویه حساب با نمایندگی جنرال الکتریک
تعمیر قطعات جنرال الکتریک

آیا قطعات خراب دستگاه تعمیر می شوند؟

توجه داشته باشید که ما در نمایندگی کلیه قطعات دچار مشکل را با قطعات سالم تعویض خواهیم کرد و با توجه به سیاست های شرکت general electric امکان تعمیر قطعات مشکل دار نیست و باید قطعات بصورت کامل تعویض شوند تا دیگر برای شما ایجاد نشود. همچنین قطعاتی که دچار مشکل می شوند یا دور انداخته می شوند و یا برای شرکت ارسال می شوند تا مشکل آن ها را بررسی کنند و برای سایر محصولات، این مشکلات را برطرف سازند.

شماره نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در تهران

021-28111311

برای تماس با تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک در تهران بر روی شماره بالا کلیک کنید.

سوالات متداول

نمایندگی جنرال الکتریک در چه شهری فعالیت می کند؟

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک در تمامی مناطق استان تهران آماده خدمت رسانی و اعزام تعمیرکار به شما عزیزان می باشد.

مزیت نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک چیست؟

نمایندگی رسمی تعمیرات جنرال الکتریک با بیش از 25 سال سابقه و با بهره گیری از بهترین تعمیرکاران با تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی پروفایل بصورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

شماره تماس نمایندگی جنرال الکنریک چند است؟

021-28111311

چگونه به نمایندگی جنرال الکتریک درخواست سرویسکار دهیم؟

شما به راحتی می توانید به شماره های موجود در وبسایت تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار دهید.

نحوه تسویه حساب نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک چگونه است؟

پس از اعزام تعمیرکار متخصص و تعمیر لوازم خانگی مورد نظر، در صورت رضایت کامل شما از تعمیر مبلغ همانجا پرداخت می گردد.