تعمیر ساید جنرال الکتریک در تهران

شماره تماس نمایندگی

قبل از تعمیر مطالعه کنید

تعمیرات ساید جنرال الکتریک در تهران

قبل از اینکه تعمیرکاران شرکت برای شما اعزام شوند، در صورتی که موتور ساید جنرال شما دچار مشکل شده است و به درستی کار نمی کند، حتماً آن را از برق بیرون بکشید. در صورتی که یخ ساز و یا موارد جانبی در ساید جنرال شما خراب شده باشد، نیازی به کشیدن ساید از برق نیست و این مورد تنها برای تعمیر موتور ساید جنرال الکتریک است.

تعمیرگاه مرکزی نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

ما به عنوان تعمیرگاه مرکزی و مجاز نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک آماده خدمت رسانی به تمامی اهالی تهران می باشیم. تمامی تعمیرکاران ما در همین نمایندگی دوره دیده اند و دارای مدارک رسمی از نمایندگی جنرال الکتریک می باشند. در ضمن تکمسین و متخصصینی که ما برایتان ارسال می کنیم به صورت تخصصی فقط تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک را انجام می دهند و می توانید با خیالی آسوده به ما اعتماد کنید.

تعمیرات ساید جنرال الکتریک در تهران
نمایندگی تعمیرات ساید جنرال الکتریک در تهران

ساید بای ساید جنرال الکتریک

بعد از ۲۰ سال تولید لوازم خانگی متعدد و با کیفیت بالا توسط شرکت جنرال الکتریک، این شرکت در سال ۱۹۶۹ اولین ساید بای ساید خودش را که دارای یخ ساز و آب سردکن بود را تولید و روانه ی بازار نمود. بعد گذشت سال ها، این شرکت اقدام به تولید ساید بای ساید های مختلفی نموده است. اگر شما یکی از این ساید ها را دارید که دچار مشکل شده است، اصلاً نگران نباشید؛ چراکه ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ساید جنرال الکتریک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک با سابقه ای بیش از 12 سال آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

نمایندگی تعمیر ساید جنرال الکتریک در تهران

 • کلیه کارشناسان ما به صورت رسمی استخدام شده اند و تمامی دوره های مربوط به تعمیرات ساید جنرال الکتریک در تهران را از شرکت اصلی دیده اند و دارای تاییدیه از خود این شرکت می باشند. همچنین این افراد، دارای سابقه کار طولانی هستند و شما می توانید با خیال راحت تعمیر ساید خودتان را به دست این افراد بسپارید و هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.
 • دومین ویژگی این نمایندگی نسبت به سایر نمایندگی ها، این است که ما به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. شما حتی در ایام تعطیل نیز می توانید با شماره های شرکت تماس بگیرید تا کارشناس مربوطه به محل مورد نظر اعزام شود و مشکل ساید شما را برطرف نماید.
 • سومین ویژگی نیز این است که ما در چهار منطقه شمال، جنوب، شرق و غرب تهران دارای شعبه های مختلف هستیم. بنابراین، کارشناس مربوطه از نردیک ترین نمایندگی برای شما اعزام خواهد شد.
ویژگی نمایندگی تعمیرات ساید جنرال الکتریک در تهران
خدمات پس از فروش تعمیرات ساید جنرال الکتریک در تهران

خدمات پس از فروش تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

در صورتی که شما ساید جنرال الکتریک خود را از نمایندگی فروش خریداری نموده باشید، محصول مورد نظر شما شامل خدمات پس از فروش می شود. البته توجه داشته باشید که گارانتی محصول شما باید گارانتی مخصوص نمایندگی ما باشد و در صورتی که گارانتی توسط خود مغازه یا فروشگاه باشد، شامل این خدمات نیست و هزینه ی تعمیرات از شما گرفته خواهد شد.

گارانتی های رسمی توسط نمایندگی فروش های محصولات جنرال الکتریک عرضه می شوند و فروشندگان غیر رسمی دارای گارانتی های دیگر می باشند. البته در صورتی که محصول مورد نظر شما دارای گارانتی نیز نباشد، ما محصول شما را تعمیر خواهیم کرد و از این بابت مشکلی وجود ندارد. اما با گارانتی های رسمی، تعمیر و تعویض قطعات به صورت رایگان انجام می شود و تنها هزینه ایاب ذهاب از شما گرفته خواهد شد. جهت درخواست کارشناس، کافیست با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی ما، شما را به صورت کامل راهنمایی نمایند.

علت بوی نامطبوع ساید جنرال الکتریک

پس از مدت زیادی که ساید جنرال الکتریک وظیفه خنک نگه داشتن مواد غذایی شما را انجام می دهد ممکن است بوی نامطبوعی از آن ساطر شود. یکی از علت های آن این است که بوی مواد غذایی در آن ترکیب می شود و ساید توانایی تهویه هوای داخل یخچال را ندارد. در اینجا به چند دلیل علت بوی نامطبوع ساید جنرال الکتریک می پردازیم.

 • عدم شستشوی میوه و مواد غذایی قبل از قرار دادنشان در ساید.
 • قرار دادن طروف بدون در داخل ساید.
 • پر کردن بیش از حد ساید جنرال الکتریک.
 • تمیز نکردن ساید در مدت زمان طولانی.
 • جمع شدن آب در سینی تخلیه ساید.
 • فاسد شدن مواد غذایی در داخل ساید بای ساید.
 • ریختن مواد غذایی درون ساید بای ساید جنرال الکتریک.
 • بسته بود در ساید به مدت بیش از 72 ساعت.
علت بوی نامطبوع ساید جنرال الکتریک
چگونه بوی بد ساید جنرال الکتریک را از بین ببریم؟

چگونه بوی بد ساید جنرال الکتریک را از بین ببریم؟

در اینجا مراحلی را خدمتتان توضیح می دهیم که طبق آن پیش بروید و مشکل بوی نامطبوع ساید بای ساید خود را حل کنید.

 1. بررسی و تنطیم دمای ساید بای ساید جنرال الکتریک. به طور عمومی ساید های جنرال باید دمایی بین 37_35 درجه سانتی گراد داشته باشند. ولی باز ه پیشنهاد می شود تا از دفترچه راهنمای ساید جنرال الکتریک خود کمک بگیرید.
 2. ابتدا ساید خود را از برق خارج کنید و درون آن را تخلیه کنید. بعضی از مدل های جدیدی ساید جنرال الکتریک دارای دکمه on _ off  هستند و از آن ها هم می توانید استفاده کنید.
 3. طبقات و کشو های ساید را از داخل آن خارج کنید و با محلول آب و جوش شیرین تمیزشان کنید.
 4. داخل ساید و سینی آن را هم با محلول بالا تمیز کنید.
 5. از مواد بوگیر و یا حتی ذغال در داخل سایدتان استفاده کنید تا دیگر بوش نامطبوع نگیرد.

نصب، تعمیر و سرویس ساید بای ساید جنرال الکتریک

یخچال های ساید بای ساید یکی از پر مصرف ترین اعضای آشپزخانه در هر خانه ای می باشد. اگر به آن توجه نداشته باشید و خراب شود و همه مواد غذایی داخل آن فاسد شود و  هزینه هایی را برایتان برای تعمیرات در بر دارد.

تعمیر تخصصی ساید بای ساید جنرال الکتریک

اما نگران نباشید متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل سکونتتان حاضر می شوند و با پایین ترین قیمت تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک شما عزیزان را انجام می دهند. تعمیرات ساید جنرال الکتریک تخصص ماست و ما به عنوان تعمیرگاه مرکزی از قطعات اورجینال استفاده می کنیم و تمامی تعمیراتمان دارای خدمات پس از فروش می باشد.

تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در منزل

دیگر دوران آن گذشته که وقتی ساید بای سایدتان خراب میشد مجبور بودید هزینه ای برای باربری بپردازید و آن وسیله سنگین را در شلوغی تهران حمل می کردید و به نمایندگی  جنرال الکتریک میبردید تمام شده است. شما می توانید در منزلتان بنشینید و با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و ما بهترین مهندسین و تعمیرکاران تعمیرات یخچال ساید جنرال الکتریک در به منزلتان اعزام کنیم. متخصصین ما در وهله اول در منزل مشکل ساید بای ساید را تشخیص می دهند، سپس اقدام به تعمیر آن در همان محل سکونتتان در کمترین زمان می کنند می کنند.

نصب، تعمیر و سرویس ساید جنرال الکتریک
مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات ساید جنرال الکتریک

مزایای استفاده از نمایندگی مجاز تعمیر ساید جنرال الکتریک

 • استفاده از قطعات اورجینال: تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک فقط اجازه دارند از قطعات اورجینال و اصلی برای تعمیر استفاده نمایند. دلیل آن هم این است که کمپانی جنرال الکتریک این اجازه را له نمایندگی ها نمی دهد تا از لوازم و قطعات غیر اصل استفاده نماییم.
 • تعمیرات ساید در منزل: همانطور که در بالا گفته شد تکنسین های تعمیرات ساید ما در هر لحظه که بخواهید به منزل شما عزیزان می آیند و تعمیرات ساید را در همانجا انجام می دهند.
 • پرداخت هزینه پس از انجام تعمیرات: شما می توانید هزینه تعمیر ساید بای ساید در پس از انجام کلیه خدمات و درصورت رضایت داشتن از عملکرد و تعمیر متخصصین ما پرداخت نمایید.
 • خدمات پس  از فروش تعمیرات: به دلیل اینکه ما از قطعات اصلی و تکنسین های مجرب استفاده می نماییم تمامی قطعات دارای گارانتی و همه خدمات تعمیر دارای خدمات پس از فروش می باشند.

شماره نمایندگی تعمیر ساید جنرال الکتریک در تهران

021-28111311

برای تماس با تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید جنرال الکتریک بر روی شماره بالا کلیک کنید.

خدمات دیگر

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی های دیگر گلد سرویس

نمایندگی تعمیرات پروفایل
نمایندگی تعمیرات بوش