نمایندگی تعمیرات پروفایل در تهران

تعمیرگاه مجاز پروفایل

شماره تماس نمایندگی: 28111311_021

به دنبال تعمیر کدام یک از محصولات پروفایل هستید؟

نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل

تعمیر یخچال پروفایل

نمایندگی تعمیرات پروفایل در تهران

در صورتی که لوازم خانگی پروفایل شما دچار مشکل شده باشد تنها کافیست با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات پروفایل شما را راهنمایی کنند و کلیه افرادی که در این نمایندگی مشغول به کار هستند دارای قرارداد رسمی از شرکت پروفایل می باشند. همچنین تعمیرکاران ما کلیه دوره های مربوط به تعمیرات لوازم خانگی پروفایل را گذرانده اند و دارای تاییدیه های مخصوص در مورد تعمیر لوازم خانگی این برند می باشند.

تعمیرگاه مرکزی پروفایل

ما به عنوان تعمیرگاه مرکزی لوازم خانگی پروفایل به صورت 24 ساعته در تمامی مناطق تهران ارائه خدمات می کنیم. تعمیرگاه های مرکزی دارای چند نمایندگی تعمیرات در زیر مجموعه خود هستند و خدمات کامل تری را ارائه می کنند تا تعمیر لوازم خانگی شما با کیفیت بهتر و هزینه پایین تری انجام شود

شرکت پروفایل
نمایندگی تعمیرات پروفایل

شرکت پروفایل

برند تولید کننده لوازم خانگی پروفایل یکی از زیر مجموعه های برند بزرگ جنرال الکتریک است. برند پروفایل به دلیل تولید یخچال های این شرکت بسیار محبوب می باشد. پروفایل نیز همانند جنرال الکتریک در شهرها و کشورهای مختلف دارای شعب بسیار زیادی می باشد. البته همان طور که از لوگوی این شرکت مشخص است، این برند زیر نظر شرکت جنرال الکتریک محصولات خود را تولید می کند. در صورتی که محصول مورد نظر شما دچار مشکل شده باشد، نگران نباشید نمایندگی گلد سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات پروفایل در تهران به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشیم.

 

نحوه تسویه حساب بعد از تعمیرات لوازم خانگی پروفایل

بعد از اعزام کارشناس به محل شما و بررسی مشکلات و رفع آن، فاکتوری برای شما صادر خواهد شد. توجه داشته باشید در صورتی که قطعه ای از لوازم شما تعویض شده باشد، باید فاکتور صادر شده شامل قطعه تعویض شده نیز باشد. بعد از صدور فاکتور شما می توانید مبلغ فاکتور را یا به شماره حساب های شرکت واریز نمایید و یا اینکه وجه مورد نظر را به صورت نقدی به کارشناس اعزام شده پرداخت نمایید. همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید که شما فقط باید وجهی که بر روی فاکتور شما صادر شده است را پرداخت نمایید و کارشناس اعزام شده حق دریافت وجه اضافه تر از فاکتور را ندارد.

روند هماهنگی جهت تعمیر پروفایل
ضمانتنامه تعمیر محصولات پروفایل

آیا خدمات تعمیرات ارائه شده دارای ضمانت نامه میباشد؟

کلیه خدمات تعمیراتی که برای شما انجام می شود اعم از تعویض قطعه و یا رفع ایراد فنی شامل ضمانت نامه می باشد و در صورتی که بعد از تعمیر، لوازم خانگی شما مجدداً دچار مشکل شود، بدون دریافت هزینه از شما مشکل پیش آمده برطرف خواهد شد.

خدمات پس از فروش تعمیر لوازم خانگی پروفایل

درصورتی که شما محصول مورد نظر خودتان را از فروشگاه های رسمی برند پروفایل خریداری کرده باشید محصول شما دارای ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد. البته به این نکته توجه داشته باشید تنها ضمانت نامه هایی که مخصوص نمایندگی تعمیر پروفایل می باشند و از نمایندگی‌های فروش معتبر تهیه شده‌اند شامل گارانتی می باشند. در صورتی که گارانتی شما مربوط به فروشگاه های متفرقه و یا مغازه دار باشد، در این حالت هزینه تعمیرات از شما گرفته خواهد شد.

خدمات پس از فروش تعمیر پروفایل
روند هماهنگی جهت تعمیر پروفایل

روند هماهنگی جهت تعمیرات در نمایندگی رسمی پروفایل

برای درخواست اعزام کارشناس، تنها کافیست با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و مشکل خود را با تیم پشتیبانی در میان بگذارید بعد از دریافت آدرس از شما در سریعترین زمان ممکن، کارشناس مربوطه از نزدیک‌ترین شعبه برای شما ارسال خواهد شد. توجه داشته باشید این سایت متعلق به نمایندگی تعمیر پروفایل در تهران می باشد و در صورتی که شما از سایر شهرها وارد این سایت شده اید، باید به دنبال نمایندگی های تعمیرات پروفایل در شهر خودتان بگردید.

شماره  تعمیرگاه مرکزی پروفایل در تهران

021-28111311

برای تماس با تعمیرگاه مجاز پروفایل بر روی شماره بالا کلیک کنید.

سوالات متداول

نمایندگی پروفایل در چه شهری فعالیت می کند؟

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش در تمامی مناطق استان تهران آماده خدمت رسانی و اعزام تعمیرکار به شما عزیزان می باشد.

مزیت نمایندگی تعمیرات پروفایل چیست؟

نمایندگی رسمی تعمیرات پروفایل با بیش از 25 سال سابقه و با بهره گیری از بهترین تعمیرکاران با تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی پروفایل بصورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

شماره تماس نمایندگی پروفایل چند است؟

021-28111311

چگونه به نمایندگی پروفایل درخواست سرویسکار دهیم؟

شما به راحتی می توانید به شماره های موجود در وبسایت تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار دهید.

نحوه تسویه حساب نمایندگی تعمیرات پروفایل چگونه است؟

پس از اعزام تعمیرکار متخصص و تعمیر لوازم خانگی مورد نظر، در صورت رضایت کامل شما از تعمیر مبلغ همانجا پرداخت می گردد.