تعمیرات یخچال پروفایل در تهران

تعمیرگاه مرکزی و مجاز نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل 

شماره تماس : 28111311_021

قبل از تعمیر مطالعه کنید

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در منزل

یکی از مزایای نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در تهران ارسال تعمیرکار یخچال به محل سکونت شما و انجام تعمیرات در منزل می باشد. دیگر لازم نیست یخچال پروفایل سنگین خود را جا به جا نمایید. ما بهترین تعمیرکاران که دارای حداقل 5 سال سابقه و مدارک رسمی هستند را برایتان اعزام می کنیم. تعمیر یخچال پروفایل در منزل در وقت گرانبهای شما عزیزان هم بسیار صرفه جویی می کند؛ زیرا دیگر لازم نیست زمان زیادی را در ترافیک طی کنید تا به تعمیرات یخچال پروفایل برسید. علاوه بر همه این ها تعمیرکاران گلد سرویس در همان روز تعمیرات شما را انجام می دهند و دیگر نیازی نیست تا یخچالتان چند روز در نمایندگی بماند

تعمیر یخچال پروفایل

تعمیر یخچال فریزر پروفایل یکی از تخصصی ترین شاخه های تعمیرات می باشد؛ زیرا این یخچال ها از تکنولوژی بسیار بالایی بهره می برند و اگر به دست متخصصین ماهر تعمیر نشود، ممکن است به قطعات دیگر آسیب برسد و هزینه های تعمیراتتان چند برار شود. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما استفاده از تعمیرکاران یخچال پروفایل می باشد.

تعمیر یخچال پروفایل در منزل
شرکت پروفایل

شرکت پروفایل

برند پروفایل کار خود را با تولید یخچال و ساید بای‌ ساید آغاز نمود. امروزه یخچال های این برند از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و بیشتر افراد، برند پروفایل را با تولید یخچال ساید می شناسند. اما اگر یخچال پروفایل شما دچار مشکل شد باید چه کاری انجام دهید؟ تنها کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا ما به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در تهران شما را در تعمیر انواع یخچال نمایندگی پروفایل در تهران راهنمایی کنیم. همچنین بهترین تعمیر کار یخچال پروفایل را برایتان اعزام می کنیم تا در کمترین زمان تعمیراتتان انجام شود.

ویژگی نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل در تهران

در ادامه قصد داریم چند نمونه از ویژگی‌های نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل در تهران نسبت به تعمیرگاه های دیگر را برای شما عزیزان بررسی نماییم. اولین چیزی که این نمایندگی را نسبت به سایرین متمایز ساخته، این است که به صورت ۲۴ ساعته، در ۷ روز شبانه روز و در حتی ایام تعطیل نیز، آماده خدمت رسانی و ارسال تعمیرکار پروفایل به شما عزیزان می باشد.

 دومین ویژگی نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل در تهران این است که کلیه متخصصان و تعمیرکاران موجود در شرکت، دارای قرارداد رسمی و کلیه مدارک و تاییدیه های لازم از شرکت اصلی پروفایل می باشند. همچنین این افراد، دارای سابقه کار بالای ۱۰ سال هستند و کلیه دوره های تعمیر انواع یخچال پروفایل را گذرانده اند.

ویژگی های نمایندگی تعمیرات پروفایل در تهران
تعویض قطعات یخچال پروفایل

 تعمیرگاه مجاز یخچال پروفایل

تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر فریجیدر از چند نمایندگی نمایندگی در مناطق مختلف تهران تشکیا شده است. همین دلیل باعث ارسال زودتر تعمیرکار و مطمئن بودن آن می باشد. تعمیرگاه های مجاز زیر نظر کمپانی اصلی فعالیت می کنند و تمامی قطعات مورد استفاده در یخچال های شما را اورجینال استفاده می کنند. همین مزیت باعث می شود تا بسیاری از مشتریان تمایل ارائه کارشان را به ما داشته باشند.

تعویض قطعات یخچال پروفایل

با توجه به سیاست های اتخاذ شده توسط شرکت، کلیه قطعات به کار رفته در یخچال پروفایل در صورتی که دچار مشکل شده باشند، باید به طور کلی توسط نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در تهران تعویض و با قطعات اورجینال و نو جایگزین شوند. همچنین قطعات تعویض شده نیز باید به شرکت ارسال شوند تا ایرادات پیش آمده بررسی و برای محصولات آینده برطرف شود.  نمایندگی های تعمیر یخچال پروفایل به هیچ عنوان حق تعمیر قطعات مشکل دار یخچال را ندارند.

مراحل تعمیر یخچال پروفایل در محل

تعمیر یخچال پروفایل در محل سکونت شما عزیزان مانند تعمیرات های دیگر نیازمند طی کردن کردن یکسری مراحل می باشد. هر یخچالی که باشد ابتدا نیاز دارد تا تعمیرکار آن را بررسی کند. سپس تشخیص دهد اشکال از چه چیزی هست. و در آخر اقدام به تعمیر و یا تعویض آن قطعه نماید. البته شاید همیشه پس از تشخیص نیازی به تعمیر نباید. گاهی در یخچال های ساید پروفایل یک سری ارور دیده می شود که به راحتی قابل حل هستند.

مراحل تعمیر یخچال پروفایل در محل
مشکلات رایج در یخچال های پروفایل

 مشکلات رایج در یخچال های پروفایل

یخچال های های پروفایل از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. اما این محصولات نیز مانند هر وسیله برقی دیگری ممکن است دچار مشکل شوند و بیشتر افرادی که با نمایندگی‌ تعمیرات یخچال پروفایل در تهران تماس می گیرند دارای مشکلات زیر هستند که برخی از این موارد را برای شما بررسی خواهیم نمود:

در یخچال باز نمی شود

این مورد ممکن است به دلیل خراب شدن لاستیک های دور درب یخچال به وجود آمده باشد. در این شرایط، لاستیک های دور درب یخچال باید به طور کلی تعویض شود تا این مشکل برطرف گردد.

یخچال کار نمی کند

کار نکردن یخچال می‌تواند به دلایل مختلف صورت بگیرد اما بیشترین دلیلی که باعث به وجود آمدن این مشکل می شود، کار نکردن برد یخچال می باشد که این مورد باید توسط  تعمیرکار پروفایل و با استفاده از دستگاه های مخصوص بررسی و برطرف شود.

در صورتی که شما نیز مشکلات بالا را داشتید و یا هر مشکل دیگری برای یخچال پروفایل شما به وجود آمده است، می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در رفع این مشکلات راهنمایی نمایند. البته توجه داشته باشید این نمایندگی تنها مخصوص مشتریان شهر تهران می باشد.

ابزار مورد نیاز برای تعمیر یخچال پروفایل

  • پیچ گوشتی
  • دمباریک
  • انبردست
  • آچاربکس
  • آلن
  • دستگاه جوشکاری
  • کپسول گاز
  • مانومتر
  • اهم متر
ابزار مورد نیاز برای تعمیر یخچال پروفایل

شماره نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل در تهران

021-28111311

برای تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال پروفایل بر روی شماره بالا کلیک کنید.

نمایندگی های دیگر گلد سرویس

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک
نمایندگی تعمیرات بوش