نمایندگی تعمیرات ویرپول

تعمیرگاه مرکزی لوازم خانگی ویرپول در تهران

شماره تماس نمایندگی: 28111311_021

به دنبال تعمیر کدام یک از محصولات ویرپول هستید؟

تعمیر یخچال ویرپول

تعمیر یخچال ویرپول

نمایندگی تعمیرات ویرپول در تهران

نمایندگی تعمیرات ویرپول در تهران

ویرپول یکی از بهترین نمایندگی های تعمیرات در تهران می باشد. گلد سرویس به عنوان نمایندگی ویرپول بهترین خدمات تعمیرات و خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه می کند؛ به همین دلیل اکثر مصرف کنندگان لوازم خانگی ویرپول، ترجیح می دهند برای تعمیرات به تعمیرگاه مرکزی مراجعه کنند. تعمیرات در نمایندگی رسمی ویرپول به دست برترین تکنسین ها و تعمیرکاران انجام می شود.

درباره ویرپول (whirpool)

ویرپول یکی از بهترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در آمریکا می باشد. این کمپانی در سال 1911 تاسیس شد و اولین تولیدات خود را روانه بازار کرد. ویرپول در طی این سال ها توانست صاحب بیش از 80 برند تولید لوازم برقی شود. از بهترین برند های این کمپانی می توان به می تگ، ادمیرال، امانا، جان اینگلس و …. اشاره کرد. شاید برایتان جالب است بدانید که whirpool در سال 2006، بهترین تولید کننده لوازم خانگی در دنیا شد. اگر به دنبال تعمیرات ویرپول با قطعات اصلی و اورجینال هستید با ما تماس بگیرید.

ویرپول | whirpool
خدمات پس از فروش نمایندگی ویرپول

خدمات پس از فروش نمایندگی ویرپول

خدمات پس از فروش نمایندگی ویرپول بسیار در بین مصرف کنندگان این برند زبان زد است. این تعمیرگاه مرکزی فقط از قطعات اورجینال و دارای گارانتی استفاده می کند و با خیالی آسوده می توانید به آن اعتماد کنید. پس از تعمیرات اگر هرگونه اشکال در آن ایجاد شود، می توانید از طریق تماس ، درخواست اعزام تعمیرگاه دیگری را ببهه کارشناسان دهید تا مشکل به طور کامل شود. جدای از همه این موارد، اولویت تعمیرکاران ویرپول، تعمیر قطعات می باشد نسبت به تعویضشان. دلیل این کار کاهش هزینه تعمیرات ویرپول کاهش یابد.

تعویض و تعمیر قطعات ویرپول

تعمیر قطعات ویرپول به دلیل استفاده از تکنولوژی بالا توسط این شرکت، کار هر تعمیرکار غیر متخصص و تازه کاری نیست؛ به همین دلیل توصیه می شود تعمیر و تعویض طعات لوازم خانگی ویرپول خود را به نمایندگی رسمی ویرپول بسپارید. گاها دیده شده است که بعضی از مشتریان، ابتدا به یک تعمیرگاه متفرقه در محل سکونت خود مراجعه می کنند. تعمیرکاران آنجا هم با ناشی گری قطعه را به خوبی تعمیر نکردند و قطعالت دیگر هم دچار مشکل شده اند. خب در اینجا هزینه های شما بیشتر شده و مجبور به تعمیر دوباره خواهید بود.

تعویض و تعمیر قطعات ویرپول
ویژگی های نمایندگی رسمی ویرپول

ویژگی های نمایندگی رسمی ویرپول

تعمیر ویرپول در منزل

یکی از بهترین ویژگی ها و مزیت های نمایندگی رسمی ویرپول اعزام تعمیرکار به منزل و تعمیر در محل سکونت می باشد. تعمیر لوازم خانگی ویرپول در محل سکونت بدو هزینه اضافی صورت می گیرد.

استفاده از قطعات اورجینال ویرپول

قطعاتی که نمایندگی مرکزی ویرپول برای تعیمرات لوازم خانگی خود مورد استفاده قرار می دهد اورجینال هستند. تمای این قطعات از کمپانی ارسال می شوند و تمامی نمایندگی های مجاز ویرپول ملزم به ایتفاده از این قطعات هستند. مزیت استفاده از این قطعات اصلی این است که به زودی خراب و دچار نقص نمی شوند.

شماره نمایندگی تعمیرات ویرپول در تهران

021-28111311

برای تماس با تعمیرگاه مرکزی بر روی شماره بالا کلیک کنید.

سوالات متداول

نمایندگی ویرپول در چه شهری فعالیت می کند؟

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول در تمامی مناطق استان تهران آماده خدمت رسانی و اعزام تعمیرکار به شما عزیزان می باشد.

مزیت نمایندگی ویرپول چیست؟

نمایندگی رسمی تعمیرات ویرپول با بیش از 25 سال سابقه و با بهره گیری از بهترین تعمیرکاران با تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی ویرپول بصورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

شماره تماس نمایندگی ویرپول چند است؟

021-28111311

چگونه به نمایندگی ویرپول درخواست سرویسکار دهیم؟

شما به راحتی می توانید به شماره های موجود در وبسایت تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار دهید.

نحوه تسویه حساب نمایندگی ویرپول چگونه است؟

پس از اعزام تعمیرکار متخصص و تعمیر لوازم خانگی مورد نظر، در صورت رضایت کامل شما از تعمیر مبلغ همانجا پرداخت می گردد.