تعمیرات یخچال ویرپول

نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در تهران 

شماره تماس : 28111311_021

قبل از تعمیر مطالعه کنید

تعمیرات یخچال ویرپول

تعمیرات یخچال ویرپول یکی از رایج ترین تعمیرات ها در نمایندگی تعمیرات ویرپول می باشد. تعمیرکار یخچال ویرپول باید از تخصص بسیار بالایی برخوردار باشد؛ زیرا این یخچال ها از تکنولوژی بسیار بالایی برخورد است. به همین دلیل پیشنهاد می شود برای تعمیرات، حتما از تعمیرکاران نمایندگی کمک بگیرید.

تعمیر یخچال پروفایل

تعمیر یخچال فریزر پروفایل یکی از تخصصی ترین شاخه های تعمیرات می باشد؛ زیرا این یخچال ها از تکنولوژی بسیار بالایی بهره می برند و اگر به دست متخصصین ماهر تعمیر نشود، ممکن است به قطعات دیگر آسیب برسد و هزینه های تعمیراتتان چند برار شود. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما استفاده از تعمیرکاران یخچال پروفایل می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول

نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول در تمامی مناطق تهران شعبه دارد و پس از تماس شما به ما، از نزدیک ترین نمایندگی، تعمیرکار به محل سکونتتان اعزام می شود. در نظر داشته باشید تمامی تعمیرات ها در نمایدگی رسمی یخچال ویرپول، دارای خدمات پس از فروش بوده و با خیالی آسوده می توانید اطمینان داشته باشید.

تعمیر یخچال ویرپول
ویژگی های تعمیر یخچال در نمایندگی مرکزی ویرپول

ویژگی های تعمیر یخچال ویرپول در نمایندگی مرکزی

 • تعمیرات یخچال ویرپول در منزل
 • خدمات پس از فروش تعمیرات یخچال
 • تعمیرات یخچال های دارای گارانتی
 • متخصصین باتجربه
 • اعزام تعمیرکار در کمتر از 2 ساعت
 • استفاده از قطعات اورجینال

تعمیرات یخچال ویرپول در منزل

تعمیرات یخچال ویرپول در منزل یکی از مزیت هایی می باشد که در نمایندگی تعمیرات ویرپول جهت سهولت شما عزیزان ایجاد شده است. برای ثبت درخواست تعمیرکار، از طریق شماره های موجود در صفحه با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما پس از مشاوره رایگان، در کمتر از 2 ساعت تعمیرکار متخصص یخچال ویرپول به منزلتان اعزام شود.

خدمات از پس از فروش تعمیرات یخچال

یکی از ویژگی های نمایندگی رسمی یخچال ویرپول نسبت به تعمیرگاه های غیر رسمی دارد، خدمات پس از فروش آن می باشد. در خدمات پس از فروش، در صورت ایجاد مشکل به خاطره اشتباه در تعمیرات، به صورت رایگان مشکل شما حل خواهد شد تا رضایت شما به صورت کامل جلب شود. این ویژگی تنها در تعمیر یخچال ویرپول توسط نمایندگی رسمی ویرپول وجود دارد.

تعمیرکار یخچال ویرپول

همانطور که در بالا گفته شد، یخچال فریزر های ویرپول دارای سیستم های حساسی می باشند که اگر متخصص باتجربه، تعمیرات آن را انجام ندهد دچار مشکلات بیشتری خواهد شد. گاها در نمایندگی دیده می شود که بعضی از مشتریان قبل از مراجعه به نمایندگی یخچال ویرپول، یخچال فریزر خود را به تعمیرگاه های غیر مجاز در محل سکونت خود می برند و نه تنها که مشکل حل و برطرف نشده است، بلکه قطعات دیگر هم دچار مشکل شده اند. اما تمامی تکنسین های ویرپول دارای مدارک رسمی از این کمپانی می باشند و در کمترین زمان، تعمیرات یخچال فریزر شما را انجام خواهند داد.

خدمات پس از فروش نمایندگی یخچال ویرپول
تعمیر یخچال فریزر ویرپول در منزل

تعمیر یخچال فریزر ویرپول در منزل

در گذشته اگر یخچال شما دچار ایراد و خرابی میشد، مجبور بودید که به نمایندگی رسمی مراجعه کنید و چند روز منتظر می  ماندید تا یخچال ویرپولتان تعمیر شود. خب این مسئله مشکلات زیادی مانند ترافیک خیابان ها، هزینه های حمل و نقل و … داشت. اما پس از راه اندازی طرح تعمیرات یخچال ویرپول در منزل، تمامی این مشکلات حل شدند و در کمتر از 2 ساعت پس از درخواست تعمیرکار، متخصصین اعزام شده و تعمیرات را در منزل انجام خواهند داد.

استفاده از قطعات اورجینال در یخچال ویرپول

یکی از دقدقه های مشتریان عزیز ما، اورجینال و اصل نبودن قطعات مورد استفاده در تعمیرات می باشد. زیرا قطعات غیر اصلی پس از گذشت مدت زمان کوتاهی خراب می شوند و مجبور می شوید دوباره آن ها را تعویض کنید. به همین دلیل تمامی قطعات جهت تعویض یخچال ویرپول از طرف کمپانی اصلی وارد ممی شود تا تعمیرات یخچال شما با بالاترین کیفیت صورت بگیرد.

هزینه تعمیرات یخچال whirpool در نمایندگی

هزینه تعمیرات یخچال ویرپول در نمایندگی طبق مصوبه های اصناف بوده و هیچ مبلغ اضافی از شما اخذ نمی شود. درضمن برای کم کردن هزینه های تعمیرات، اولویت متخصصین تعمیر قطعات می باشد به جای تعویض آن ها. یعنی اگر قطعه معیوب قابل تعمیر باشد، آن را تعمیر کرده تا مشکل با هزینه ای بسیار پایین تر حل شود.

هزینه تعمیرات یخچال ویرپول
خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول در تهران

 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته در تمامی مناطق تهران
 • ارائه فاکتور تعمیرات
 • نصب یخچال ویرپول
 • تعمیر و تعویض برد یخچال ویرپول
 • تعویض کندانسور یخچال ویرپول
 • شارژ گاز یخچال فریزر ویرپول

شماره نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول در تهران

021-28111311

برای تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال ویرپول بر روی شماره بالا کلیک کنید.

نمایندگی های دیگر گلد سرویس

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک
نمایندگی تعمیرات بوش